Napište nám

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
Jméno*:
Příjmení*:
Váš email*:
Vaše otázky, připomínky*:
Opište prosím text z obrázku*:
komunikuji se serverem, čekejte prosím
* takto označená pole jsou povinná

Číslo účtu školy

Pro bezhotovostní platební styk použijte účet školy:

Datová schránka

ID datové schránky

ZŠ a MŠ Loučeň

grisvkn

Prezentace fotografií

Čtvrtek 11. 8. 2022

Přístup na stránky

Kontakt

Výchovný poradce: Mgr. L. Mikolášová - v případě potřeby volejte na číslo 325585310, mikolasova@zs-loucen.cz
Školní metodik primární prevence: Mgr. M. Maršíková - poradenská služba každé úterý od 8.15 do 9.15 h., marsikova@zs-loucen.cz
Pověřenec na ochranu osobních údajů: JUDr. Zdeňka Šiftová - Hrubý Jeseník č. 47, zdenasiftova@gmail.com

Učast v projektuUčast v projektu

ZŠ a MŠ Loučeň je zapojena do projektu Šablony III pro ZŠ Loučeň v rámci výzvy Podpora škol formou zjednodušeného financování Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Vážení rodiče, učitelé, žáci a děti,

dovolte, abych vás přivítal na našich stránkách. Najdete zde aktuality, archívy, základní dokumenty,  tiskopisy, fotogalerie a mnoho dalších potřebných informací ze všech organizačních jednotek ZŠ a MŠ Loučeň.

Přeji všem mnoho úspěchů

Mgr. Zdeněk Kubálek, ř.š.

.

Novinky

• Rozloučení s žáky 9. ročníku školního roku 2021-2022 proběhlo v Kulturním domě na Loučeni ve středu 29.6.2022 proložené vystoupeními mladších žáků.

• Ve dnech 27.a 28. června se na naší škole uskutečnily sportovní dny, které se nesly v duchu řeckých olympijských her. V úvodu obou dnů proběhl zahajovací ceremoniál. Ten započal slavnostním průvodem jednotlivých států, které si třídy vybraly a vyrobily si vlajku zúčastněné země.. Poté následovalo zapálení olympijského ohně, sliby závodníků, trenérů a rozhodčích. Oba dny byly zakončeny vyhlášením nejlepších sportovců z každého ročníku.

V pondělí mezi sebou závodili žáci druhého stupně a páté třídy. Kromě běžných atletických disciplín, zde probíhaly i doplňkové aktivity, jako přehazovaná, či přetahování lanem. Třešničkou na dortu byla návštěva zástupců Basketbalové akadamie Nymburk. Ukázali nám nejen svoje basketbalové dovednosti, ale také si pro nás připravili různé hry. Nechyběla ani autogramiáda a focení. Ještě před samotným vyhlášením vítězů proběhly závody štafet, ve kterých mezi sebou závodili zástupci jednotlivých ročníků. K výhře gratulujeme 5. třídě a 8. B. Nejlepší sportovkyní celého dne byla Marťa Ježková z 8.A a mezi chlapci dominoval Filip Otta ze 7. třídy.

• Vážení rodiče,

ZŠ a MŠ Loučeň Vás srdečně zve na slavnostní rozloučení s žáky 9. ročníku, které se koná ve středu 29.6.2022 od 17 hod. v KD Loučeň.

Plakat_2022.docx

• V pátek 17.6.2022 proběhlo vyhodnocení jarního sběru starého papíru. Nejlepší kolektivy a jedinci byli odměněni "sladkými" cenami. Poděkování patří všem, kteří přispěli svými nasbíranými kilogramy k ochraně lesů, dále pak p. Ing. Brzákovi a M. Veckovi.

Výsledky najdete pod následujícím odkazem:

Sber_papiru_jaro_2022.docx​​​​​​​

• Turnaj v discgolfu

Dne 16.6.2022 se uskutečnil turnaj v Discgolfu v Poděbradech u vodárny.

Turnaj byl určen pro žáky 6.-9. tříd základních škol. Závod se uskutečnil podruhé v České republice, ale poprvé pro základní školy.

Na to, že to byl náš první závod, tak jsme dopadli velice slušně. V jednotlivcích se Filip Otta umístil na prvním místě, na místě druhém se umístili Natálie Karlasová a František Vlk. Denisa Šmídová obsadila místo třetí.

Naše škola se celkově umístila na druhém místě z devíti zúčastněných týmů. Z tohoto překvapivého úspěchu jsme měli všichni velkou radost, jelikož to pro nás všechny bylo první setkání s Discgolfem .

• Vážení strávníci,

od 1.9.2022 dochází ke zmeně výše stravného. Nové ceny naleznete v přiložené příloze.

Ceny_stravneho_od_1.9.2022.docx

• Zápis do MŠ pro školní rok 2022-2023 (povinné předškolní vzdělávání):

• termín zápisu - 8.6.2022 od 14 do 14.30 hod.
    • týká se dětí narozených od 1.9.2016 do 31.8.2017
    • pobyt dítěte na území spádové školy (Loučeň, Patřín, Studce, Studečky)
    • zákonný zástupce přinese s sebou kopii rodného listu a Přihlášku k přijetí do MŠ (viz níže)

Prihlaska_ditete.pdf

• Pro školní rok 2022-2023 můžeme přijmout celkem dětí: 0
    • Kritéria přijetí:
    1. místo pobytu ve školském obvodu (starší má přednost
  • Minifotbal

Dne 13.5.2022 se uskutečnil turnaj v minifotbalu v Nymburce, kde si naši fotbalisté poměřili síly s ostatními týmy na okrese. Turnaj byl určen žákům 8. a 9. tříd.

Ze 14 zúčastněných týmů naši chlapci obsadili skvělé 8. místo. Z malých škol byli nejlepší, před námi se umístili jen týmy velkých škol.

Tímto bych chtěla chlapcům poděkovat a doufám, že si dobře zahráli a užili si páteční den i jinak než ve školních lavicích.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Šifta Tonda, Daněk Štěpán, Král Maty, Rejzek Martin z 9.třídy, Průša Matěj a Hájek Petr z 8.A a z 8.B to byli: Šulc Kuba, Šťovíček Erik, Hájek Ondra.

• Základní škola a mateřská škola Loučeň hledá vhodné kandidáty na pracovní pozici:

Asistent/ka/ pedagoga na ZŠ

Požadujeme:

• Odborná kvalifikace
    • Kladný vztah k dětem

Nabízíme:

• Úvazek 0,5
    • Příjemný kolektiv
    • Nástup 1.9.2022
    • Pracovní poměr na dobu určitou - do 31.8.2023

V případě zájmu pište na mail: kubalek@zs-loucen.cz, nebo volejte na mobil: 739572053.

• Vážení rodiče,

výsledky přijímacího řízení k předškolnímu vzdělávání v MŠ Loučeň pro školní rok 2022-2023 naleznete pod následujícím odkazem:

Vysledky_prijimaciho_rizeni_do_MS_2022(1).docx​​​​​​​

Novinky