Napište nám

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
Jméno*:
Příjmení*:
Váš email*:
Vaše otázky, připomínky*:
Opište prosím text z obrázku*:
komunikuji se serverem, čekejte prosím
* takto označená pole jsou povinná

Číslo účtu školy

Pro bezhotovostní platební styk použijte účet školy:

Datová schránka

ID datové schránky

ZŠ a MŠ Loučeň

grisvkn

Prezentace fotografií

Úterý 11. 5. 2021

Přístup na stránky

Kontakt

Výchovný poradce: Mgr. L. Mikolášová - v případě potřeby volejte na číslo 325585310 linka 301, mikolasova@zs-loucen.cz
Školní metodik primární prevence: Mgr. M. Maršíková - poradenská služba každé úterý od 8.15 do 9.15 h., marsikova@zs-loucen.cz
Pověřenec na ochranu osobních údajů: JUDr. Zdeňka Šiftová - Hrubý Jeseník č. 47, zdenasiftova@gmail.com

Učast v projektuUčast v projektu

ZŠ a MŠ Loučeň je zapojena do projektu Šablony III pro ZŠ Loučeň v rámci výzvy Podpora škol formou zjednodušeného financování Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání.

Vážení rodiče, učitelé, žáci a děti,

dovolte, abych vás přivítal na našich stránkách. Najdete zde aktuality, archívy, základní dokumenty,  tiskopisy, fotogalerie a mnoho dalších potřebných informací ze všech organizačních jednotek ZŠ a MŠ Loučeň.

Přeji všem mnoho úspěchů

Mgr. Zdeněk Kubálek, ř.š.

.

• Vážení rodiče,

od 10.5.2021 dochází v provozu školy k následujícím změnám (doplněním):

• MŠ - osobní přítomnost pro všechny děti, bez testování a bez roušky
    • ZŠ - prezenční výuka pro třídy: 1., 2.A, 2.B - testování 1x týdně (pondělí), 8., 9. - testování 2x týdně (pondělí, čtvrtek), hygienická rouška (buď vlastní nebo školní)
    • ZŠ - distanční výuka pro třídy: 3., 4., 5., 6., 7.A, 7.B
    • ŠD - režim beze změn
    • ŠJ - režim beze změn
  • Vážení rodiče,

od 3.5.2021 dochází v provozu školy k následujícím změnám (doplněním):

• MŠ - osobní přítomnost pro všechny děti, bez testování a bez roušky
    • ZŠ - prezenční výuka pro třídy: 3., 4., 5. - testování 1x týdně (pondělí), 6., 7.A, 7.B - testování 2x týdně (pondělí, čtvrtek), hygienická rouška (buď vlastní nebo školní)
    • ZŠ - distanční výuka pro třídy: 1., 2.A, 2.B, 8., 9.
    • ŠD - režim beze změn
    • ŠJ - režim beze změn

Rozvrh_online_vyuky_od_3.5.2021.xlsx

• Vážení rodiče,

výsledky přijímacího řízení do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2021-2022 najdete v odkazu níže.

Vysledky_prijimaciho_rizeni_2021.docx​​​​​​​

• Základní škola a mateřská škola Loučeň vyhlašuje jarní sběr starého papíru. Roztříděný papír – noviny, časopisy, knihy, ne karton - můžete odkládat u dveří stavební budovy („Likusáku“) naproti hlavnímu vchodu do školy. Hmotnost papíru a třídu nahlaste třídnímu učiteli. Nejlepší žáci i třídní kolektivy obdrží odměnu. Akce proběhne od 3.5. do 15.5.2021.

• Vážení rodiče,

provoz školy od 19.4.2021 bude probíhat stejným způsobem jako tento týden, pouze s rozdílem prezenční a distanční výuky na I. stupni:

1., 2.A, 2.B - distanční vzdělávání

3., 4., 5. - prezenční vzdělávání

Rozvrh_online_vyuky_od_19.4.xlsx​​​​​​​

• Vážení rodiče,

na základě výsledků jednání vlády ČR ze dne 6.4.2021 dochází od 12.4.2021 k částečnému otevírání škol a školských zařízení. V následujících několika řádcích Vás seznámím se základními kroky pro jednotlivé organizační jednotky:

:

- umožněna osobní přítomnost dětí, pro které je předškolní vzdělávání povinné, v homogenních skupinách v maximálním počtu 15 dětí

- není nutné zakrytí nosu a úst

- nutné testování antigenními testy 2x týdně (bude upřesněno níže)

ZŠ:

- umožněna osobní přítomnost žáků I. stupně s tím, že třídy 1., 2.A, 2.B zahájí prezenční výuku od 12.4.2021 do 16.4.2021, ostatní třídy I. stupně se budou vzdělávat distančně; následující týden to bude opačně

• Vážení rodiče,

v odkaze níže Vám zasílám základní informace k zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2021-2022.

Zakladni_informace_k_zapisu_do_1._rocniku.docx

Zadost_zakonnych_zastupcu_o_prijeti_k_zakladnimu_vzdelavani.docx

Zadost_o_odklad_PSD.docx​​​​​​​

• Vážení rodiče,

v odkaze níže Vám posílám základní informace k zápisu dětí do MŠ.

Zakladni_informace_k_zapisu_do_MS.docx

• Vážení rodiče,

v souvislosti s krizovým opatřením č. 200 se od 1.3.2021 do 21.3.2021 se uzavírají všechny mateřské a základní školy.

• Jarní prázdniny připadají na období od 1.3. do 7.3.2021. Provoz organizačních jednotek bude v tomto období následující:

MŠ v provozu

ZŠ provoz přerušen